Sosyal Medya Abone Kasma, Beğeni Arttırma

SocialMedya.org ile hem para kazanabilir hemde sosyal medya hesaplarınızı tamamen organik ve gerçek kişilere beğendirebilir yada takip ettirebilirsiniz. SocialMedya.org'un sistemi, çok basit ve Jeton üzerine kurulu bir yapıya sahiptir. Sisteme ücretsiz üye olarak diğer üyelerin sosyal medya hesaplarını beğenip yada takip ederek jeton kazanabilir ve bu jetonlarla kendi sosyal medya hesaplarınızı sisteme ekleyerek diğer kişilerin hesaplarınızı beğenmesini yada takip etmesini sağlayabilirsiniz. Sosyal Medya hesaplarınız yok ise jetonları gerçek paraya çevirip banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

Üye olmak ücretsizdir ve üye olduğunuz anda sistem 50 jeton ve 50 kuruş hediye verir. Normal üyeliğin yanı sıra, VİP üyelik ve Premium üyelik olmak üzere 2 çeşit daha üyelik tipi vardır. VİP üyeliğin bir çok avantajı vardır ve sosyal medya hesaplarını geliştirmek isteyenler için daha uygundur. Premium üyelik ise tamamen para kazanmak isteyenlere yönelik bir üyelik türüdür. Network Marketing mantığı ile çalışır.

Peki, Premium üyelik sistemi nasıl işliyor ?

1- Premium üye olarak, sisteme getirdiğiniz her üye için 25 lira kazanırsınız. Üye getirme sınırı yoktur.

2- Premium üye olarak getirdiğiniz üyeler, 3. kişileri getirirse, bundan da extra 5 lira kazanırsınız. Alt üye alımıda sınırsızdır.

3-Daha önce referans linkinizden kayıt olmuş olan bir beğeni hilesi normal üye, Premium üye olmak isterse bundan da kazanç sağlayabilirsiniz. Bunun için tek şart referans linkiniz ile kayıt olan bu üyenin, Premium üyelik aldığı anda, sizinde Premium üye olmanız gerekir.

4- Kazançlarınız, hesap bakiyelerinize otomatik yansır ve Papara yada Havale/EFT ile mesai saatleri içerisinde anında çekebilirsiniz.

5-Sistemin düzgün çalışabilmesi için, getireceğiniz üyelerin kesinlikle referans linkiniz üzerinden siteye kayıt olması gerekmektedir. Referans linkinizi Hesabım sayfasından öğrenebilirsiniz.

6-Getirdiğiniz Premium üyelerin hiç bir etkinlik yapmasına gerek yoktur üye olduğu anda 25 Lira hesabınıza otomatik geçer.

SocialMedya.org tamamen Türk yapımı ve güvenilir bir sitedir. Tanıdığım birçok kişi ödeme almıştır. Sizde hiç çekinmeden üye olabilir ve hesaplarınızı geliştirebilir yada para kazanmaya başlayabilirsiniz.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *